Środa, 29 stycznia 2020 roku

III NIEDZIELA ZWYKŁA 26.01.2020
1. Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu „Ticzersi” - nauczycieli oraz chóru szkolnego SP2 w Łomiankach w dzisiejszą Niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 w dawnej kaplicy.

2. W tym tygodniu zakończyliśmy wizytę duszpasterską. Składamy serdeczne Bóg zapłać za serdeczne przyjęcie w Waszych domach oraz złożone ofiary. Od jutra Msze św. w dni powszednie o godz. 7:00 i 18:00. Wszystkie rodziny, które w czasie wizyty duszpasterskiej zostały pominięte lub nie było ich w domu, a pragną zaprosić kapłana, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Rodziny te odwiedzać będziemy 31 stycznia oraz 1 lutego.

3. Spotkanie rodziców wraz z dziećmi, które w tym roku przygotowują się do swojej I komunii świętej w poniedziałek 27.01.2020 o godz. 18:00 w kościele.

4. Parafialna wspólnota Fides zaprasza do udziału w spotkaniach formacyjnych dla dorosłych we wtorki o godz. 19:00 w sali nad kaplicą.

5. Po przerwie świątecznej zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania na spotkanie w poniedziałek 03.02.2020 o godz. 19:00 w kościele.

6. Nowy cykl kursu przedmałżeńskiego w naszej parafii rozpocznie się w poniedziałek 24 lutego 2020 roku o godz. 19:00 w dawnej kaplicy. Szczególnie na kurs zapraszamy narzeczonych, którzy planują zawarcie sakramentalnego związku małżeńskiego w najbliższym czasie. Szczegółowych informacji udzielmy i przyjmujemy zapisy w zakrystii.

7. W tym roku przypada Jubileusz 25lecia erygowania naszej parafii. Główne uroczystości odbędą się w Niedzielę 17 maja 2020 o godz. 11:00 pod przewodnictwem Jego Eminencji Kazimierza Kardynała Nycza. Z inicjatywy grupy parafian chcemy ufundować nową monstrancję dla parafii jako wotum wdzięczności. Jeśli ktoś chciałbym przyłączyć się do dzieła wdzięczności może to uczynić podczas zbiórki na nową monstrancję w Niedzielę 02.02. 08.03 i 05.04.2020 po każdej Mszy św. Monstrancja będzie ofiarowana podczas uroczystości jubileuszowych.

8. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: „Idziemy”, „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, które możemy nabyć przy wyjściu z kościoła.

II NIEDZIELA ZWYKŁA 19.01.2020
1. Parafialny Oddział Caritas w dzisiejszą Niedzielę po każdej Mszy św. zbiera ofiary do puszek na prowadzoną działalność charytatywną w naszej parafii.

2. Porządek wizyty duszpasterskiej w tym tygodniu ( w załączniku nowości). W czasie kolędy kancelaria parafialna czynna w godzinach porannych oraz nie będzie Mszy św. wieczornej o godz. 18:00 z wyjątkiem czwartków. W każdy czwartek Msza św. o godz. 18:00 oraz wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz. 20:00 z możliwością spowiedzi. Wszystkie rodziny, które w czasie wizyty duszpasterskiej zostały pominięte lub nie było ich w domu, a pragną zaprosić kapłana, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii. Rodziny te odwiedzać będziemy 27 31 stycznia oraz 1 lutego.

4. Po przerwie świątecznej zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania na spotkanie w poniedziałek 03.02.2020 o godz. 19:00 w kościele.

5. Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołu „Ticzersi” -  nauczycieli oraz chóru szkolnego SP2 w Łomiankach w niedzielę 26.01.2020 po Mszy św. o godz. 11:00 w dawnej kaplicy.

7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby gospodarcze naszej parafii.

Od 22 grudnia 2006 roku odwiedziło nas:  liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik osób.               Opracowanie strony: Michał Markowski © 2006-2020