Piątek, 1 grudnia 2023 roku
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Witamy na stronie Rzymskokatolickiej Parafii św. Marka Ewangelisty w Łomiankach Dąbrowie.

Wybierz rok archiwum newsów:
 ::  Roraty dla dzieci
  W czwartek 22 grudnia kończymy roraty dla dzieci. Były one oparte o baśń H. Ch. Andersena "Królowa śniegu."
Baśnie są świetnym sposobem do przypomnienia sobie tego, co najprostsze i najważniejsze, dlatego również dorośli z chęcią słuchali kolejnych historii Kaja i Gerdy.
W I niedzielę adwentu dzieci otrzymały lampiony i plansze projektowane specjalnie dla naszej parafii; by nie zapomnieć o nabożeństwach adwentowych. Po każdej eucharystii z kolei piękne naklejki.
Na pierwszych roratach każdy otrzymał również "roratnie światło."
Będzie nam brakowało tych liturgii rozpoczynanych w ciemności, rozświetlonych blaskiem lampionów i dziecięcych oczu chwytających kolejne epizody Gerdy, która pokazała jak bardzo można się poświęcać z miłości, zmarzniętego Kaja, Finki piszącej na dorszu, Laponki, która odkryła sekret Gerdy, sprytnej rozbójniczki, wrony, co została wdową, rena karmiącego ciepłym mlekiem i wielu innych bohaterów, którzy prowadzili nas przez grudniowe wieczory ucząc jak wydobyć z siebie żar miłości, kogo słuchać, na kogo warto uważać i co liczy się najbardziej nawet gdy przemierzasz świat bez butów.
Dzieci zapalające świece Maryjną mówiły, że są już gotowe na Przyjście Pana Jezusa, to prosty i piękny symbol, wiele mówiący nam, dorosłym.
W grudniu również obchodziliśmy wspomnienie Maryi z Guadalupe, wtedy dzieci otrzymały słodkie róże, by pamiętać co Juan Diego ukrył w płaszczu idąc do biskupa.
Był to miesiąc bardzo intensywny i bardzo wymowny.
»»Zobacz zdjęcia
22.12.2022 r.
 ::  Zmiana terminu rekolekcji
  Z poważnych przyczyn zaszła konieczność zmiany o tydzień terminu rekolekcji adwentowych. Rozpoczną się one w niedzielę 18 grudnia. Rekolekcje poprowadzi ks. Tomasz Gil proboszcz parafii Zmartwychwstania Pańskiego w Warszawie.
Program rekolekcji jest następujący:
Niedziela 18.12. godz. 9.00 Msza św. z nauką ogólną, godz. 11.00 Msza św. z udziałem dzieci, godz. 12.30 Msza św. z nauką ogólną, godz. 18. 00 Msza św. z nauką ogólną.
Poniedziałek, 19.12. godz. 7.00. roraty, godz. 9.00 Msza św. z nauką ogólną, godz. 17. 00 Msza św. z udziałem dzieci, godz. 18.00 Msza św. z nauką ogólną i godz. 19.30 Msza św. dla młodzieży i osób dłużej pracujących. Poniedziałek, 19. 12. będzie też dniem spowiedzi św. Spowiedź od godz. 9.00 do 12.00 i od 16.00 do 20.00.
Wtorek, 20.12. godz. 7.00 roraty, godz. 9.00 Msza św. z nauką ogólną, godz. 17.00 Msza św. z udziałem dzieci, godz. 18.00 Msza św. z nauką ogólną, godz. 19.30 Msza św. dla młodzieży i osób dłużej pracujących; zakończenie rekolekcji.
Wszystkie intencje Mszy św. zamówione na czas rekolekcji zostają przeniesione na aktualny termin. Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy.
11.12.2022 r.
 ::  Św. Mikołaj w Dąbrowie
  Powoli zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia, ale nie zapomniany, że św. Mikołaj odwiedził nasze dzieci w dniu jego wspomnienia.
Poziom ekscytacji i zaciekawienia w kościele był bardzo wyskoki, kiedy starożytny biskup Mirry wszedł, by rozdać dzieciom upominki.
Jedno z dzieci zadało bardzo ciekawe pytanie: ,,Gdzie stoją Twoje sanie i czy można je zobaczyć ?” :)
Dzieci otrzymały słodycze i kredki, nie był to przypadkowy prezent, ale o tym przekonany się wkrótce…
»»Zobacz zdjęcia
20.12.2022 r.
 ::  Zapraszamy na czuwanie adwentowe
  W niedzielę o 19:00 czuwanie adwentowe przygotowane przez młodzież naszej parafii.

To dobra okazja by usiąść przed Panem Jezusem w ciszy i pomyśleć o swoim życiu, posłuchać pięknych pieśni, wyciszyć się. Lepiej przygotować się do Świąt!
10.12.2022 r.
 ::  Narodowe Święto Niepodległości
  Dzisiaj, 11 listopada 2022r., w 104 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, po mszy św. o 11:00 wspólnie śpiewaliśmy piosenki patriotyczne.
W ten sposób naszej lokalnej tradycji stało się zadość. Od początku istnienia parafii, co roku, ważne święta państwowe gromadzą nas na wspólnym spotkaniu także po liturgii, by poprzez śpiew i bycie razem zamanifestować i pokazać, iż jesteśmy także częścią wspólnoty narodowej. W tym roku dołączyły do nas również dzieci z Przedszkola Samorządowego w Dąbrowie Leśnej.
Dziękujemy ks. Proboszczowi Andrzejowi Kostrzębskiemu, organizatorom i śpiewającym - państwu Sokołowskim, wraz z córką Zofią, Marcie, Amelii, Marcinowi i Maksymilianowi. Pani Małgorzacie Pręgowskiej, dyrektor przedszkola, a także paniom - Dorocie i Wiesławie za przygotowanie dzieci.
Serdeczne dziękujemy dzieciom - Lenie, Emmie, Jędrzejowi, Stefanowi, a także braciom Oliwierowi i Marcelowi, Pani Zosi, naszej organistce i wszystkim uczestnikom.
Do zobaczenia na kolejnych patriotycznych obchodach parafialnych!
»»Zobacz zdjęcia
11.11.2022 r.
 ::  Święci są wśród nas
  W niedzielę 30 października na Mszy Św. o 11:00 wielu najmłodszych (i nie tylko…;)) wystąpiło w przebraniu za różnych świętych Kościoła.
Mieliśmy wśród nas - Dzieci Fatimskie, Anioła, Michała Archanioła, św. Józefa, Maryję, św. Jadwigę, św. Franciszka z Asyżu, św. Łucję, św. Jerzego, św. Helenę, św. Anielę, św. Ojca Pio, św. Antoninę, św. Aleksandrę, św. Stanisława Kostkę,
św. Zuzannę, św. Mikołaja, św. Kazimierza, św. Agnieszkę, Matkę Teresę, św. Urszulę, św. Filomenę, bł. Stanisławę i św. Joannę. Niektórzy święci byli tak popularni, że kilkoro dzieci wybrało ich postacie.
Dzieci miały okazję opowiedzieć o wybranych przez siebie patronach. Wyobrażając świętych stały blisko ołtarza podczas hymnu "Święty, Święty, Święty" i modlitwy Ojcze nasz przypominając nam, iż Niebiescy Przyjaciele są wśród nas w czasie Mszy Św.
Bardzo dziękujemy dzieciom, ale również rodzicom za pomoc, podjęcie inicjatywy, kreatywność i zaangażowanie.
Na koniec Mszy Św. wszyscy otrzymali upominki przypominające, iż jesteśmy "światłością świata". Chcieliśmy w ten sposób promować piękno świętych i piękno, które każdy z nas w sobie nosi.
»»Zobacz zdjęcia
30.10.2022 r.
 ::  Najbliższa Msza św. dla dzieci
  W niedzielę 30 października o 11:00, tak jak ogłaszaliśmy zachęcamy dzieci (i nie tylko...) do przebrania się za kogoś spośród świętych! Kreatywności i pomysłowości nie stawiamy żadnych granic. Chcemy promować piękno tylu tysięcy osób, które Kościół kanonizował, a także piękno, które każdy z nas w sobie nosi!
Do zobaczenia w niedzielę wśród świętych :)
24.10.2022 r.
 ::  Uroczyste powitanie nowego wikariusza ks.Jarosława
  Dnia 28 sierpnia 2022 r. na Mszy św. o godz. 9.00 w naszej wspólnocie parafialnej powitaliśmy uroczyście nowego księdza wikariusza Jarosława Śledzia.
Życzymy księdzu Jarosławowi błogosławieństwa Bożego i mocy Ducha Świętego na każdy dzień posługi w naszej wspólnocie, aby nigdy nie zabrakło księdzu wytrwałości i odwagi w budowaniu Kościoła.
Zapewniamy, że nie zabraknie nam życzliwości i wsparcia we wszystkich wspólnych troskach i poczynaniach.
28.08.2022 r.
 ::  MSZA ŚW. W INTENCJI KSĘDZA PROBOSZCZA
  Serdecznie zapraszamy na Mszę św. z okazji urodzin Księdza Proboszcza w Niedzielę 10 lipca 2022 o godz. 9:00.
03.07.2022 r.
 ::  POMOC UKRAINIE ŁOMIANKI
  Rodziny naszej parafii, które chcą przyjąć do swoich domów dzieci i kobiety z Ukrainy, uciekających przed koszmarem wojny prosimy o zgłoszenie poprzez formularz:

formularz online – »»zobacz

Można się też kontaktować poprzez e-mail: pomoc.lomiankiparafia@gmail.com

Możemy też wspomagać już obecne rodziny poprzez ofiarowanie trwałych produktów spożywczych w konserwach, słoikach oraz mąkę, cukier, makarony. Prosimy o składanie w dawnej kaplicy produktów a w ciągu dnia przed drzwiami kaplicy. Wszelkich informacji udziela ks. Andrzej.
28.02.2022 r.
 ::  I SOBOTA MIESIĄCA
   Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszosobotnim nabożeństwie wynagradzającym za grzechy przeciwko Niepokalanemu Sercu Maryi w sobotę – 2 LIPCA 2022 O GODZ. 17:00.

WARUNKI ODPRAWIENIA NABOŻEŃSTWA PIĘCIU PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA

1. Spowiedź święta w pierwszą sobotę miesiąca
(może być także kilka dni wcześniej lub później)

2. Komunia Święta w pierwszą sobotę miesiąca
(musimy być w stanie łaski, jeżeli spowiedź jest w innym dniu)

3. Różaniec w intencji wynagradzającej w pierwszą sobotę miesiąca. Jedna część (pięć tajemnic)

4. 15-minutowe rozważanie na temat jednej lub wielu tajemnic różańcowych w pierwszą sobotę miesiąca
01.01.2022 r.
 ::  SPOTKANIA DLA MŁODZIEŻY
  Zapraszamy młodzież naszej parafii do udziału w systematycznych spotkaniach formacyjnych w każdy czwartek o godz. 19:00 w dawnej kaplicy.
01.01.2022 r.
 ::  SPOWIEDZ
   Spowiedź w naszej parafii 15 minut przed każdą Mszą św. oraz można umawiać się telefonicznie w innych godzinach tel 607 095 113
01.01.2022 r.
 ::  NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE 13.07.2022
  Serdecznie zapraszamy do udziału w Nabożeństwie Fatimskim w Poniedziałek 13.07.2022 po Mszy św. o godz. 18:00.
10.05.2022 r.
 ::  MODLITWA O POKÓJ
  Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w kościele o godz. 17:30 z wyjątkiem piątków i niedziel w intencji o pokój na świecie i ustanie wojny na Ukrainie.
03.03.2022 r.
 ::   FIDES - SPOTKANIA WSPÓLNOTY FORMACYJNEJ
   Grupa formacyjna FIDES istnieje w Parafii św. Marka od 2017 roku. Nazwa wspólnoty FIDES wywodzi się z języka łacińskiego i oznacza: wiara, zaufanie, ufność. To pojęcie wpisuje się doskonale w relację człowieka z Bogiem: spotkanie Boga daje nam siłę, staje się wewnętrznym motorem, ufnością i nadzieją.
Wiara nie wymaga od nas szczególnych zdolności, ani podejmowania ponadludzkich wysiłków. Wszystko co jest potrzebne to otwartość. Nasze serce, cała nasza osoba ma otworzyć się na Boga - źródło, które daje nam siłę do przemiany życia. Bóg przychodzi do nas także - a może w szczególności – poprzez ludzi, których stawia na naszej drodze. To właśnie we wspólnocie, poprzez działanie Ducha Świętego, odkrywamy moc i doświadczenie Boga, uczymy się modlitwy i służby drugiemu człowiekowi.
Spotykamy się we wtorki o godz. 19:00 w sali nad kaplicą.
Opiekun grupy - ks. Andrzej Krzesiński tel: 607 095 113
Formy naszych spotkań są różnorodne:
- Eucharystia o godz. 18:00
- Adoracja
- Katechezy
- Konferencje i dyskusje
- Liturgia godzin
- Wyjazdy pielgrzymkowe i rekolekcyjne

Serdecznie zapraszamy !
01.01.2022 r.
 ::  POŻEGNANIE KS. ANDRZEJA
  Ks. kanonik Andrzej Krzesiński dotychczasowy wikariusz naszej parafii został mianowany proboszczem parafii św. Maksymiliana w Warszawie w dekanacie mokotowskim. Msza św. dziękczynna za dar posługi ks. Andrzeja, będzie sprawowana w Niedzielę 19 czerwca o godz. 12:30. Na tę Mszę św. zapraszamy wszystkich parafian.
11.06.2022 r.
 ::  SYNOD
  Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu synodalnym w sobotę 19.02.2022 o godz. 19:00 w kościele. Na to spotkanie prosimy o przemodlenie i przygotowanie odpowiedzi na pytania synodalne.
Odpowiedzi na pytania synodalne możemy również udzielić w formie pisemnej anonimowej i włożyć je do skrzynki z napisem „ODPOWIEDZI NA PYTANIA SYNODALNE” przy drzwiach wyjściowych.

PYTANIA SYNODALNE »»zobacz
11.01.2022 r.
 ::  NABOŻEŃSTWO MAJOWE
  Zapraszamy na nabożeństwa majowa każdego dnia po Mszy św. wieczornej.
29.04.2022 r.
 ::  UROCZYSTOŚCI ODPUSTOWE
  W Niedzielę 24.04.2022 będziemy przeżywali w naszej Parafii Uroczystości odpustowe ku czci patrona naszej parafii św. Marka Ewangelisty. Uroczystą Mszę św. o godz. 12:30 odprawi i wygłosi Słowo Boże Ks. Dariusz Kosk – dziekan dekanatu kampinoskiego. Po Uroczystej Mszy św. procesja eucharystyczna, poświęcenie obrazu Pana Jezusa Miłosiernego oraz nowej kapliczki na ulicy Długiej róg Granicznej. Następnie piknik rodzinny połączony z koncertem muzyki chrześcijańskiej zespołu nauczycieli SP2 „Ticzersi”.
20.04.2022 r.
 ::  I KOMUNIA ŚW.
  PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA (TERMINY SPOTKAŃ):
Klasa IIIc
27 kwietnia g. 19.00 – próba (obecność obowiązkowa)
10 maja g. 19.00 – próba (obecność obowiązkowa)
13 maja g. 17.00 – Pierwsza Spowiedź (obecność obowiązkowa)
Klasa IIId
9 maja g. 19.00 – próba (obecność obowiązkowa)
11 maja g. 19.00 – próba (obecność obowiązkowa)
13 maja g. 17.00 – Pierwsza Spowiedź (obecność obowiązkowa)

ROCZNICA PIERWSZEJ KOMUNII:
KLASY: IVA, IVB, IVC – niedziela 22 maja godz. 11.00
PRÓBA (obowiązkowa) 18 maja (środa) godz. 19.00
Spowiedź 20 maja (piątek) godz. 17.30
01.01.2022 r.
 ::  NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
   W Niedzielę Miłosierdzia Bożego koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15:00. Od Niedzieli Miłosierdzia serdecznie zapraszamy w piątki o godz. 17:45 do wspólnej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia w kaplicy bocznej przy obrazie Pana Jezusa Miłosiernego.
20.04.2022 r.
 ::  NIEDZIELA PALMOWA
   W Niedzielę Palmową nasza parafia będzie rozprowadzała palmy przed każdą Mszą św. w wejściu do kościoła. Obrzęd poświęcenia palm podczas każdej Mszy św. o godz. 9:00. 11:00, 12:30 18:00.
07.04.2022 r.
 ::  AKT POŚWIĘCENIA ROSJI I UKRAINY
  W piątek 25 marca o godz. 17:00 w naszej parafii w łączności z papieżem i całym Kościołem, nasz Ksiądz Proboszcz odmówi AKT POŚWIĘCENIA ROSJI I UKRAINY NIEPOKALANEMU SERCU MARYI a następnie wspólnie odmówimy Różaniec w intencji pokoju na Ukrainie i na całym świecie. Zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tym Akcie Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.

Komunikat
Kościół w Polsce pragnie odpowiedzieć na papieskie wezwanie, dlatego zwracam się z apelem do wszystkich księży biskupów, kapłanów, osób życia konsekrowanego i wszystkich wiernych, aby tego dnia we wszystkich katedrach i kościołach w Polsce o godz. 17:00, w jedności z Następcą Świętego Piotra, wznieść modlitwy do Boga, odmawiając Akt Poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Mary.

+ Stanisław Gądecki
Arcybiskup Metropolita Poznański
Przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski
19.03.2022 r.
 ::  Słowo metropolity warszawskiego kard. Nycza na Wielki Post
  W Środę Popielcową zapraszam wszystkich wiernych, zarówno Polaków, braci Ukraińców, grekokatolików, a nawet prawosławnych i wszystkich tych, którzy chcą się modlić w intencji Ukrainy na Mszę świętą, którą odprawię w Świątyni Opatrzności Bożej" - mówi kard. Kazimierz Nycz.
25.02.2022 r.
 ::  ŚWIĘCENIE POKARMÓW
  Wielka Sobota 16.04.2022
8:00 - Jutrznia
8:30 – Adoracja indywidualna w kościele
9:00 – 17:00 - święcenie pokarmów na zewnątrz kościoła
20:00 – Wigilia Paschalna

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 17.04.2022
6:00 – Procesja i Msza św. rezurekcyjna
Msze św. o godz. 9:00, 11:00, 12:30, 18:00

Poniedziałek Wielkanocny 18.04.2022
Msze św. o godz. 9:00, 11:00, 12:30, 18:00
10.04.2022 r.
 ::  NABOŻEŃSTWA WIELKOPOSTNE
  W czasie wielkiego postu zapraszamy do udziały w nabożeństwach:
– droga krzyżowa – w każdy piątek o godz.: 17.30 – dla dzieci oraz 18.40 dla młodzieży i dorosłych
– gorzkie żale z kazaniem pasyjnym – w każdą niedzielę o godz. 17.20
28.02.2022 r.
 ::  ŚRODA POPIELCOWA
  Eucharystie z obrzędem posypania głów popiołem w Środę Popielcową o godzinach: 7.00, 9.00, 18:00 i 19:30

Przypominamy także podstawowe przepisy postne obowiązujące katolików. Wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych obowiązuje od czternastego roku życia do śmierci we wszystkie piątki roku i Środę Popielcową oraz zaleca się ją w Wigilię Bożego Narodzenia. Post ścisły, czyli nie tylko powstrzymanie się od pokarmów mięsnych, ale ograniczenie ilościowe pożywienia, obowiązuje wszystkich od osiemnastego do sześćdziesiątego roku życia w Środę Popielcową i w Wielki Piątek. Powstrzymanie się od zabaw obowiązuje we wszystkie dni Wielkiego Postu.
28.02.2022 r.
 ::  REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE
  Program rekolekcji wielkopostnych
Rekolekcjonista – ks. Prałat dr Jarosław Mrówczyński

Niedziela 03.04.2022
9:00 - Msza św. z nauką ogólną
11:00 - Msza św. z nauką ogólną
12:30 - Msza św. z nauką ogólną
17:20 – Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym.
18:00 - Msza św. z nauką do młodzieży

Poniedziałek 04.04.2022
7:00 - Msza św. z nauką ogólną
9:00 - Msza św. z nauką ogólną
18:00 – Msza św. z nauką ogólną
19:30 - Msza św. z nauką ogólną dla dłużej pracujących

Wtorek 05.04.2022
7:00 - Msza św. z nauką ogólną
9:00 - Msza św. z nauką ogólną
18:00 – Msza św. z nauką ogólną
19:30 - Msza św. z nauką ogólną dla dłużej pracujących
Spowiedź tego dnia
od godz. 9:00 – 12:00 oraz od godz. 16:00 – 20:00

Środa 06.04.2022
7:00 - Msza św. z nauką ogólną
9:00 - Msza św. z nauką ogólną
18:00 – Msza św. z nauką ogólną
19:30 - Msza św. z nauką ogólną kończącą rekolekcje

18.03.2022 r.
 ::  KURS DLA NARZECZONYCH
   Kurs dla narzeczonych w naszej parafii rozpocznie się 14 LUTEGO 2022 o godz. 19:00 w dawnej kaplicy. Zapisy prowadzimy w zakrystii lub telefonicznie 607095113
01.01.2022 r.
 ::  ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO 11.02.2022
  W piątek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Naszych chorych parafian zapraszamy tego dnia na Mszę św. o godz. 18:00. W czasie sprawowanej Eucharystii, udzielany będzie sakrament namaszczenia chorych. Bardzo prosimy rodziny o zatroszczenie się, aby chorzy i starsi parafianie mogli wziąć udział w tej uroczystości.
05.02.2022 r.
 ::  DODATKOWA KOLĘDA
  Zakończyliśmy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Jeśli kogoś nie było w tym czasie a chciałby jeszcze zaprosić kapłana to informujemy, że dodatkowa kolęda będzie w sobotę 22 stycznia 2022 od godz 10;00. Zgłoszenia przyjmujemy w zakrystii lub telefonicznie 607 095 113
16.01.2022 r.
 ::  WSPÓLNE KOLĘDOWANIE
  Zapraszamy do wspólnego śpiewu kolęd w czwartek 6 stycznia pod przewodnictwem chóru parafialnego o godz. 17:00 w kościele.

W Uroczystość Objawienia Pańskiego 6 stycznia Msze św. według porządku niedzielnego. Poświęcenie kredy i kadzidła podczas każdej Mszy św.
03.01.2022 r.
 ::  KOLĘDA
  W tym roku wizyta duszpasterska będzie miała następujący charakter: w wyznaczone dni kapłani będą odwiedzali rodziny, które zaproszą na indywidualną wizytę duszpasterską. Prosimy o wypełnienie zaproszeń na kolędę, które znajdują się na stoliku przy wyjściu z kościoła i przekazanie ich w najbliższym możliwym czasie do zakrystii. Drugą możliwą formą będzie uczestnictwo w Mszy św. wieczornej o godz. 18:00 podczas której będziemy się modlili szczególnie za mieszkańców ulic wyznaczonych na ten dzień na kolędę. Po Mszy św. obrzęd błogosławieństwa.

W sprawach wizyty duszpasterskiej prosimy o kontakt: 607 095 113

Poniedziałek 03.01.2022 od godz. 15:30 – wizyty indywidualne
ul. Brukowa, Kolejowa. (według takiej kolejności)
ul. Piaskowa, Kamienista, Sosnowa, Górna (według takiej kolejności).

Wtorek 04.01.2022 od godz. 15:30 – wizyty indywidualne
ul. Ludowa, Wesoła, Sportowa, Świerkowa (według takiej kolejności)
ul. Kalinowa.

Środa 05.01.2022 od godz. 15:30 wizyty indywidualne
ul. Graniczna
ul. Łyżwiarska, Narciarska, Leśnych Dębów, Konwaliowa, Sezamkowa, Kwiatowa, (według takiej kolejności)

Piątek 07.01.2022 od godz. 15:30 – wizyty indywidualne
ul. Zawilca, Sierakowska, Łuże, Ofiar Katynia, Ułanów Jazłowieckich, (według takiej kolejności)
ul. Dobra, Nowa, Stara (według takiej kolejności)

Sobota 08.01.2022 od godz. 10:00 – wizyty indywidualne
ul. Zachodnia, Wiosenna, Szpitalna, Zielona, Modrzewiowa. (według takiej kolejności)
ul. Grzybowa, Długa, Borzobahatego, Równa.

Poniedziałek 10.01.2022 od godz. 15:30 – wizyty indywidualne
ul. Fiołka, Irysa, Krokusa (według takiej kolejności)
ul. Akacjowa, Wąska, Szeroka, Osikowa (według takiej kolejności)

Wtorek 11.01.2022 od godz. 15:30 – wizyty indywidualne
ul. Kampinoska, Wiślana, Magnolii. (według takiej kolejności)

Środa 12.01.2022 od godz. 15:30 – wizyty indywidualne
ul. Asfaltowa, Śliska, Wyboista, Jodłowa, Aleja Lip, Żwirowa. (według takiej kolejności)
ul. Młocińska

Czwartek 13.01.2022 od godz. 15:30 wizyty indywidualne
ul. Prosta, Kołłątaja, Równoległa 1,3,5.

Piątek 14.01.2022 od godz. 15:30 – wizyty indywidualne
ul. Żywiczna, Partyzantów, Słoneczna
ul. Pionierów

Sobota 15.01.2022 od godz. 10:00 wizyty indywidualne
ul. Dolna, Sasanki, Przebiśniega, (według takiej kolejności)
ul. Rajska, Rzemieślnicza, Michałowicza (według takiej kolejności)

Poniedziałek 17.01.2022 od godz. 15:30
Kolęda dodatkowa po umówieniu telefonicznym.

Sobota 22.01.2022 od godz. 10:00
Kolęda dodatkowa po umówieniu telefonicznym.
01.01.2022 r.
 ::  ZASADY BEZPIECZEŃSTWA W CZASIE PANDEMII
   Przypominamy o obowiązku noszenia maseczki oraz zachowanie bezpiecznej odległości w kościele. Komunia św. w naszej świątyni jest udzielana na dwa sposoby. Komunia św. do ust udzielana jest od strony chrzcielnicy, komunia św. na rękę udzielana jest od strony ambony.

W dni powszednie prosimy o podejście najpierw osób, które pragną przyjąć komunię św. na rękę a następnie do ust.

Podczas każdej Mszy św. jest włączone zewnętrzne nagłośnienie.
16.01.2022 r.


Od 22 grudnia 2006 roku odwiedziło nas:  licznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik osób.               Opracowanie strony: Michał Markowski © 2006-2023
   Info o tobie: IP: 18.206.12.157 Przegladarka: inna, System operacyjny: inny. Strona korzysta z plików cookies - polityka prywatności
Do gory!