Piątek, 1 grudnia 2023 roku
Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Witamy na stronie Rzymskokatolickiej Parafii św. Marka Ewangelisty w Łomiankach Dąbrowie.

Światowe Dni Młodzieży 2016
UWAGA
Najnowsze informacje na stronie Facebook ŚDM Dabrowa

plakat

Drodzy Parafianie!
W dniach od 25 do 31 lipca przyszłego roku odbędą się w Polsce Światowe Dni Młodzieży. Zanim jednak młodzież spotka się z papieżem Franciszkiem w Krakowie – spędzi najpierw kilka dni (20-25.07) we wszystkich parafiach naszej Ojczyzny.
  
   Cieszymy się, że już dziś możemy podzielić się z Wami radosną wiadomością, że w tych właśnie dniach będziemy mogli ugościć młodzież z Diecezji Birmingham (Anglia). Będzie to dość duża, bo licząca od 150 do 200 osób grupa, która przybędzie do nas ze swoimi opiekunami, duszpasterzami i księdzem biskupem. Jako wspólnota młodzieży zwracamy się więc do wszystkich Parafian, o otwarcie serc i domów, na przyjęcie naszych Gości z Wielkiej Brytanii. Chodzi o zapewnienie im jedynie noclegu i śniadania, ponieważ resztę dnia młodzież spędzi realizując program zaproponowany przez Archidiecezję Warszawską.
  
   Prosimy zatem wszystkich szanownych i przemiłych Parafian, o zgłaszanie gotowości przyjęcia naszych rówieśników z Wielkiej Brytanii. Można to uczynić mailowo (m.pasztaleniec@o2.pl), telefonicznie (783 227 431) lub osobiście (młodzież lub kapłani), podając następujące informacje: imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu oraz ilość osób, które mogliby Państwo przyjąć. Chcemy zaznaczyć, że nasi Goście nie oczekują specjalnych wygód – wystarczy im materac lub karimata i dostęp do łazienki.

Z góry dziękujemy za zrozumienie i otwartość Waszych serc,
Młodzież naszej ParafiiOd 22 grudnia 2006 roku odwiedziło nas:  licznikliczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik osób.               Opracowanie strony: Michał Markowski © 2006-2023
   Info o tobie: IP: 18.206.12.157 Przegladarka: inna, System operacyjny: inny. Strona korzysta z plików cookies - polityka prywatności
Do gory!