Piątek, 28 kwietnia 2017 roku

EWANGELIARZ

We wtorek, 25 kwietnia, w Święto św. Marka Ewangelisty o godzinie 18 odbędzie się Uroczysta Msza Św. podczas której ofiarowany zostanie Ewangeliarz, własnoręcznie przepisana przez naszych parafian Ewangelia św. Marka, która w wyjątkowych okazjach używana będzie w Liturgii Świętej.
Po Mszy Świętej będzie możliwość obejrzenia Ewangeliarza i poznania historii jego powstania.

Parafialny Caritas

11. kwietnia zostanie otwarty punkt Caritasu przy Parafii Św. Marka Ewangelisty w Dąbrowie Leśnej.
Parafialny Zespół Caritas tworzą:
Halina Kijewska - Przewodnicząca zespołu
Danuta Malczewska
Lidia Czepielewska

Spotkanie dzieci

Próba dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Św., w środę (19. kwietnia) o godz. 19:oo

SCHOLA

Próby naszej scholi odbywają się we czwartki o godz. 18.45. Zapraszamy!

Zapraszamy do chóru parafialnego

Wszystkie osoby chętne zapraszamy do udziału w próbach chóru parafialnego. Próby odbywają się w każdą środę o godz. 19.oo na chórze nowego kościoła.
Zapraszamy!

Pielgrzymki, pielgrzymki

Kolejne planowane pielgrzymki to:

➽ Sankt Petersburg – Peterhof – Carskie Sioło - 28.06 - 02.07.2017
»» zobacz program
Lista chętnych na wyjazd do Petersburga zostanie zamknięta 19 lutego br.

*************************
➽ Gruzja - Armenia - 3-15.09.2017
»» zobacz program

Zgłoszenia na wszystkie wyjazdy prosimy kierować na adres:
pielgrzymkadoziemipana@gmail.com

Homilie w mp3

Zapraszamy do zakładki Homilie mp3 gdzie możemy odsłuchać ostatnie homilie głoszone w naszej kaplicy.