Sobota, 24 czerwca 2017 roku

Nabożeństwa Czerwcowe

W czerwcu zapraszamy na Nabożeństwo ku czci Serca Jezusowego codziennie po Mszy św. godz. 18.oo, a w niedzielę o godz. 17.3o.

SCHOLA

Próby naszej scholi odbywają się we czwartki o godz. 18.45. Zapraszamy!

Zapraszamy do chóru parafialnego

Wszystkie osoby chętne zapraszamy do udziału w próbach chóru parafialnego. Próby odbywają się w każdą środę o godz. 19.oo na chórze nowego kościoła.
Zapraszamy!

Pielgrzymki, pielgrzymki

Kolejne planowane pielgrzymki to:

➽ Sankt Petersburg – Peterhof – Carskie Sioło - 28.06 - 02.07.2017
»» zobacz program
Lista chętnych na wyjazd do Petersburga zostanie zamknięta 19 lutego br.

*************************
➽ Gruzja - Armenia - 3-15.09.2017
»» zobacz program

Zgłoszenia na wszystkie wyjazdy prosimy kierować na adres:
pielgrzymkadoziemipana@gmail.com

Homilie w mp3

Zapraszamy do zakładki Homilie mp3 gdzie możemy odsłuchać ostatnie homilie głoszone w naszej kaplicy.