Czwartek, 3 września 2015 roku

Rozpoczęcie roku szkolnego
Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego zostanie odprawiona 1 września o godz. 18.oo. Zapraszamy wszystkie dzieci!

Uwaga młodzież
Spotkanie formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w środę, 2 września i w piątek 4 września o godz. 19:00.
Prosimy o wybranie imienia i świadka.
Kandydaci chrzczeni poza nasza parafią proszeni są o dostarczenie świadectwa chrztu.

Homilie w mp3
Zapraszamy do zakładki Homilie mp3 gdzie możemy odsłuchać ostatnie homilie głoszone w naszej kaplicy.

Zbiórka na budowę
Bardzo prosimy mieszkańców ulic: Dolnej, Długiej, Szerokiej, Wąskiej, Żwirowej, Grzybowej, Pionierów i Partyzantów o przekazywanie dobrowolnych ofiar na posadzkę kościoła  do zakrystii w 3 lub 4 niedzielę miesiąca.

Od 22 grudnia 2006 roku odwiedziło nas:  liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik osób.               Opracowanie strony: Michał Markowski © 2006-2015