Czwartek, 24 sierpnia 2017 roku

Podziękowania dla ks. Mirosława

Pragniemy podziękować Ks. Mirosławowi za posługę duszpasterską w naszej parafii. Wyrazem tych podziękowań będzie uroczysta Msza Święta, która zostanie odprawiona 3. września o godz. 11.oo.
Po Mszy św. zapraszamy na spotkanie na placu kościelnym.

Nowenna

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godzinie 18:00

Homilie w mp3

Zapraszamy do zakładki Homilie mp3 gdzie możemy odsłuchać ostatnie homilie głoszone w naszej kaplicy.