Czwartek, 5 maja 2016 roku

Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Św.

8 maja (niedziela) o godz. 11.oo Uroczystość Rocznicy Pierwszej Komunii Świętej.
Spowiedź dla dzieci i rodzin 7 maja (sobota) od 9.3o do 11.3o

Święto Najświętszej Marii Panny

W najbliższy wtorek 3-go maja obchodzimy Święto Najświętszej Marii Panny Królowej Polski.
Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny o godz. 8.3o
Msze św. o godz. 9.oo, 11.oo i 18.oo

Jest to zarazem państwowe Święto Konstytucji 3 Maja.  Dwieście dwudziesta piąta rocznica jej uchwalenia jest jednocześnie 360-tą rocznicą Ślubów Króla Jana Kazimierza powierzających Polskę szczególnej opiece Maryi.
Tego dnia, jak co roku w naszej kaplicy, po Mszy Świętej o godzinie 11-ej będziemy wspólnie śpiewali pieśni, które są świadectwem dziejów naszej Ojczyzny, utrwalają świadomość historyczną i jednoczą rodziny.
Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Spotkanie dzieci

Spotkanie dzieci przygotowujących się do rocznicy Pierwszej Komunii Św., w  czwartek (5.05) o godz. 19:00

SCHOLA

Próby naszej scholi odbywają się we czwartki o godz. 18.45. Zapraszamy!

Projekt Ewangeliarz

»» O projekcie
»» Informacje
»» Jak ćwiczyć

Homilie w mp3

Zapraszamy do zakładki Homilie mp3 gdzie możemy odsłuchać ostatnie homilie głoszone w naszej kaplicy.

Od 22 grudnia 2006 roku odwiedziło nas:  liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik osób.               Opracowanie strony: Michał Markowski © 2006-2016