Poniedziałek, 25 lipca 2016 roku

Projekt Ewangeliarz

UWAGA!!!
Wszystkich, którzy oddali swoje prace z kaligrafii prosimy o kontakt mailowy pio.markowski@gmail.com

PIELGRZYMKA DO GRECJI

W dniach od 13 do 22 września br., biblista - ks. dr Mirosław Jasinski, organizuje pielgrzymkę do Grecji śladami św. Pawła Apostoła. Szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu (program, koszt i zasady udziału) można znaleźć w »» załączniku . Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy:pielgrzymkadogrecji@gmail.com do niedzieli, 10 lipca br. włącznie.

Nowenna

Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. o godzinie 18:00

Projekt Ewangeliarz

»» O projekcie
»» Informacje
»» Jak ćwiczyć

Homilie w mp3

Zapraszamy do zakładki Homilie mp3 gdzie możemy odsłuchać ostatnie homilie głoszone w naszej kaplicy.

Od 22 grudnia 2006 roku odwiedziło nas:  liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik osób.               Opracowanie strony: Michał Markowski © 2006-2016