Czwartek, 8 grudnia 2016 roku

Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP

W czwartek obchodzimy uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny. Uroczysta Msza św. o godz, 18.oo

Projekt Ewangeliarz

»» O projekcie
»» Informacje
»» Jak ćwiczyć

Homilie w mp3

Zapraszamy do zakładki Homilie mp3 gdzie możemy odsłuchać ostatnie homilie głoszone w naszej kaplicy.

Akcja "List z nieba"

Drodzy Parafianie,

młodzież zaprasza na warsztaty dla dzieci, na których będziemy przygotowywać kartki bożonarodzeniowe. Następnie, razem z dziećmi i rodzicami, napiszemy w nich życzenia pełne miłości i nadziei, oraz przekażemy osobom samotnym i chorym w naszej parafii, a także osobom chorym onkologicznie z fundacji "Ja Jestem". Im więcej kartek wykonamy, tym więcej osób uśmiechnie się w te święta! zachęcamy do pomocy również dorosłych.
Zapraszamy w najbliższą niedzielę (11.12) w godzinach 12:00-14:30 do naszej biblioteki parafialnej.

Od 22 grudnia 2006 roku odwiedziło nas:  liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik osób.               Opracowanie strony: Michał Markowski © 2006-2016