Sobota, 30 maja 2015 roku

POMAGAMY
Parafialna Rada Duszpasterska i Stowarzyszenie Dobro Wspólne organizuje zbiórkę makulatury z której dochód przeznaczony jest dla rodziny, która utraciła swój dom w wyniku wybuchu gazu. Kontener będzie podstawiony w Dąbrowie Leśnej, ul. Żywiczna 2  od 26 maja do 2 czerwca. Ofiarodawcom dziękujemy.

Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej
28 maja (czwartek) o godz. 19.oo odbędzie się spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

Misje Parafialne
9 czerwca przypada 20. rocznica powstania naszej parafii. Z tej okazji w dniach  21 - 28 czerwca odbędą się Misje Parafialne, które poprowadzi ks. prałat dr  Zbigniew Sobolewski, dyrektor Dzieła Pomocy Ad Gentes - jednej z agend Komisji Episkopatu Polski ds. Misji.

Nabożeństwa Majowe
Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18
Dzieci - wtorki i czwartki o godz. 18.30
W Niedzielę i Święta o 17.30

Uwaga rodzice
Wyjazd dzieci rocznicowych i pierwszokomunijnych do Niepokalanowa odbędzie się w sobotę (30.05) o godz. 9.00 - koszt 20 zł.

Adoracja Najświętszego Sakramentu
Zapraszamy wszystkich na Adorację Najświętszego Sakramentu w sobotę 30 maja o godzinie 19.00.

Homilie w mp3
Zapraszamy do zakładki Homilie mp3 gdzie możemy odsłuchać ostatnie homilie głoszone w naszej kaplicy.

Pielgrzymka do Turcji
Zapraszamy na pielgrzymkę do Turcji - Śladami św. Pawła i kościołów Apokalipsy.
Termin: 16-25 września br.
Zapisy u przewodnika pielgrzymki, ks. Mirosława Jasińskiego, do końca kwietnia.
Orientacyjny program pielgrzymki w załączniku.

fot. ks. Mirosław Jasiński, Domek Maryi w Efezie

Zbiórka na budowę
Bardzo prosimy mieszkańców ulic: Dolnej, Długiej, Szerokiej, Wąskiej, Żwirowej, Grzybowej, Pionierów i Partyzantów o przekazywanie dobrowolnych ofiar na posadzkę kościoła  do zakrystii w 3 lub 4 niedzielę miesiąca.

Od 22 grudnia 2006 roku odwiedziło nas:  liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik osób.               Opracowanie strony: Michał Markowski © 2006-2015