Piątek, 22 czerwca 2018 roku

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 17.06.2018
1. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00 a w Niedzielę o godz. 17:30.

2. Zapraszamy dzieci i młodzież szkolną w piątek 22 czerwca na Mszę św. dziękczynną o godz. 18:00 z racji zakończenia roku szkolnego.

3. Zapraszamy do udziału w zbiórce makulatury na rzecz akcji Caritas Polska „Rodzina Rodzinie” Jest to nasze wsparcie rodzin w Syrii. Kontener na makulaturę oczekuje na ofiarność mieszkańców naszej parafii przy dawnej kaplicy. Prosimy, aby makulaturę w miarę możliwości wrzucać do kontenera, a nie pozostawiać jej obok. Informacja o terminie zakończenia zbiórki makulatury  będzie podana na stronie internetowej parafii i ogłoszeniach parafialnych.

4. Przypominamy, że w czwartki po Mszy św. o godz. 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz. 20:00. W tym czasie możliwość spowiedzi -  zawsze jeden z kapłanów pełni dyżur w konfesjonale. Adoracja czwartkowa będzie również w czasie wakacji.

5. W lipcu i sierpniu ulegnie zmianie porządek Mszy św. w dni powszednie. Nie będzie Mszy św. o godz. 7:00.

6. W najbliższą niedzielę 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. W naszej parafii, będziemy gościli Ks. Prałata doktora Kryspina Dubiela, Radcę Prawnego Nuncjatury Apostolskiej, który wygłosi homilię podczas wszystkich Mszy świętych.

7. W sobotę 22 września o godz. 18:00 odprawi Mszę św. w naszej parafii Jego Ekscelencja Arcybiskup Salvatore Pennacchio - Nuncjusz Apostolski w Polsce. Młodzież naszej parafii podczas tej Mszy św. przyjmie sakrament bierzmowania. Już dzisiaj  zapraszamy wszystkich parafian do uczestnictwa w tej uroczystości.

8. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: „Idziemy”, „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

9. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby gospodarcze naszej parafii.

X NIEDZIELA ZWYKLA 10.06.2018

1. Zapraszamy na koncert po Mszy św. o godz. 11:00 z udziałem uczniów niepublicznej szkoły muzycznej w Łomiankach i Dąbrowie. W programie muzyka klasyczna i barokowa. Wystąpią młodzi pianiści, skrzypkowie, wiolonczeliści.

2. W najbliższą środę 13 czerwca po Mszy św. o godz. 18:00 zapraszamy do udziału w Nabożeństwie Fatimskim (wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec, procesja z Figurą Matki Bożej). Nabożeństwa te będą każdego 13 dnia miesiąca do października, tak jak trwały objawienia w Fatimie.

3. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18:00 a w Niedzielę o godz. 17:30.

4. Przypominamy, że w czwartki po Mszy św. o godz. 18:00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Adoracja do godz. 20:00. W tym czasie możliwość spowiedzi -  zawsze jeden z kapłanów będzie pełnił dyżur w konfesjonale.

5. Zapraszamy do udziału w zbiórce makulatury na rzecz akcji Caritas Polska „Rodzina Rodzinie” Jest to nasze wsparcie rodzin w Syrii. Kontener na makulaturę oczekuje na ofiarność mieszkańców naszej parafii przy dawnej kaplicy. Prosimy, aby makulaturę w miarę możliwości wrzucać do kontenera, a nie pozostawiać jej obok kontenera. Informacja o terminie zakończenia zbiórki makulatury  będzie podana na stronie internetowej parafii i ogłoszeniach parafialnych.

6. Zachęcamy do czytania tygodników katolickich: „Idziemy”, „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

7. Dziękujemy za ofiary składane na potrzeby gospodarcze naszej parafii.

Od 22 grudnia 2006 roku odwiedziło nas:  liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik osób.               Opracowanie strony: Michał Markowski © 2006-2018