Sobota, 25 kwietnia 2015 roku

Odpust Świętego Marka Ewangelisty
W dniu 26 kwietnia zapraszamy na Święto Patronalne naszej Parafii - Odpust Świętego Marka Ewangelisty. Msza Św. odpustowa o godz. 11.00 z Procesją Eucharystyczną. Homilię wygłosi o. Rafał Kamiński.
Dla dzieci organizatorzy przygotowali kule wodne i trampolinę. Zapraszamy.

Uwaga rodzice
Spotkanie dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w poniedziałek (20.04) i  czwartek (23.04) o godz. 18:30

Spotkanie dzieci przygotowujących się do rocznicy I Komunii Świętej odbędzie się we wtorek (21.04) o godz. 18:30

Uwaga młodzież
Spotkanie formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania odbędzie się w piątek, 24 marca o godz. 19:00

Adoracja Najświętszego Sakramentu
Zapraszamy wszystkich na Adorację Najświętszego Sakramentu w sobotę o godzinie 19.00.

Homilie w mp3
Zapraszamy do zakładki Homilie mp3 gdzie możemy odsłuchać ostatnie homilie głoszone w naszej kaplicy.

Pielgrzymka do Turcji
Zapraszamy na pielgrzymkę do Turcji - Śladami św. Pawła i kościołów Apokalipsy.
Termin: 16-25 września br.
Zapisy u przewodnika pielgrzymki, ks. Mirosława Jasińskiego, do końca kwietnia.
Orientacyjny program pielgrzymki w załączniku.

fot. ks. Mirosław Jasiński, Domek Maryi w Efezie

Zbiórka na budowę
Bardzo prosimy mieszkańców ulic: Dolnej, Długiej, Szerokiej, Wąskiej, Żwirowej, Grzybowej, Pionierów i Partyzantów o przekazywanie dobrowolnych ofiar na posadzkę kościoła  do zakrystii w 3 lub 4 niedzielę miesiąca.

Od 22 grudnia 2006 roku odwiedziło nas:  liczniklicznikliczniklicznikliczniklicznik osób.               Opracowanie strony: Michał Markowski © 2006-2015